دکوراسیون شیکReviewed by Shopkhani on Mar 4Rating: 5.0دکوراسیون شیک

دکوراسیون شیک

دکوراسیون منزل ایونکا ترامپ

یونکا ترامپ دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا این روزها قصد اقامت در خانه لوکس و گران قیمت دارد. ایوانکا و همسرش جرد کوری کوشنر به دلیل رابطه نزدیکی که با دونالد ترامپ دارند تصمیم دارند با فاصله ای به اندازه دو ساختمان مسکونی با ترامپ در خانه جدید خود زندگی کنند. عده ای بر این باورند که این خانه لوکس و مجلل توسط یک تاجر خریداری شده است و دختر ترامپ آن را اجاره کرده است و برخی دیگر بر این باورند که این خانه خریداری شده است. تفاوتی نمی کند زیرا در هر دو صورت دختر رئیس جمهور آمریکا در خانه ای که قصد داریم دکوراسیون داخلی آن را به تماشا بنشینیم ساکن شده است. از همین رو به بررسی این خانه می پردازیم تا از منظر چیدمان داخلی قدری به ایده پردازی های خود بیشتر از قبل دامن بزنیم. با ما همراه باشید تا سبک های جدیدی از چیدمان داخلی از آن شما باشد.

دکوراسیون داخلی

نمای اصلی منزل ایوانکا ترامپ
بر اساس گزارش های رسانه ها دختر ترامپ در خانه ای به ارزش ۵۵ میلیون دلار که در سال ۱۹۲۳ ساخته شده است نقل مکان کرده است. خانه ای که تنها دو بلوک با خانه پدری او فاصله دارد. این خانه دارای ۶ خواب است و بسیار مدرن و لوکس دیزاین شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید طراحی و ساخت این ساختمان به صورت دوبلکس صورت گرفته است. پله های آن به صورت قرینه در دو طرف درب ورودی تعبیه شده است تا از بدو ورود خاص بودن این ساختمان به نمایش گذاشته شود. گل کاری و درخت کاری صورت گرفته در محوطه بیرونی ساختمان نیز به صورت قرینه دنبال شده است. ساختمان با تم رنگی سفید و پنجره های آبی دیزاین شده است. به شکلی که اتاق های این منزل مشرف به فضای خیابان اصلی است و همین امر نور پردازی طبیعی با نور خورشید را در این منزل فراهم کرده است

دکوراسیون منزل

منزل ایوانکا ترامپ بسیار مدرن با تم رنگی سفید و وسایل لوکس دیزاین شده است. این خانه به تازگی مرمت و بازسازی شده و شما به سادگی می توانید این مهم را در تصاویر ارائه شده مشاهده کنید. ایده پردازی قاب های دیواری و آینه کاری های صورت گرفته از بدو ورود چشم هر بیننده ای را به خود خیره نگه می دارد. با توجه به اینکه فضا بسیار ساده و مدرن دنبال شده است، اما نور پردازی، قاب های دیواری، آینه های تعبیه شده و پاف های که به عنوان وسایل دکوری مد نظر قرار داده شده است این فضا را لوکس و منحصر به فرد به تصویر کشیده است. استفاده از گلدان های طبیعی و ساخت و ساز قرینه ای شکل سبب زیبا تر شدن این راهرو ورودی شده است.

دکوراسیون منزل

منزل ایوانکا ترامپ با تم های رنگی بسیار زیبایی ایده پردازی شده است. استفاده از رنگ های خنثی با تم های رنگی جذاب تیره و وسایل دکوری مدرن طراحی است که برای اتاق نشیمن این منزل به انجام رسیده است. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این دیزاین از یک سرویس مبل مدرن استفاده شده است. کاناپه ای بزرگ با تم رنگی طوسی به همراه مبلمان تک نفره مدرن با همان تم رنگی امری است که شما در این اتاق مشاهده می کنید. از آنجایی که رنگ طوسی به شما این امکان را می دهد که از هر تم رنگی در کنار آن بهره بگیرید در این تصویر سازی رنگ بنفش چاشنی کار شده است. پاف پذیرایی، کوسن های بنفش و لمسه کاری صورت گرفته بر روی پشتی مبل تم رنگی این محیط را به نمایش گذاشته است. شما می توانید از این هارمونی رنگ برای ایده پردازی در منزل خود بهره بگیرید.

دکوراسیون منزل
منزل ایوانکا ترامپ با سبک بسیار زیبا و چشم نوازی دیزاین شده است. به شکلی که در تمام بخش ها ایده پردازی مدرن و استفاده از وسایل ساده و لوکس به راحتی مشاهده می شود. بخشی از منزل به منظور شب نشینی های دوستانه دیزاین شده است. در این فضا شما می توانید یک مبل ال سفید رنگ درکنار یک مبل راحتی تماماً پارچه ای را مشاهده کنید. استفاده از صندوقچه های قدیمی، مبل های سنگی شکل، کوسن های رنگارنگ و جعبه دکوری نقاشی شده سبب رنگ دادن بیشتر به این چیدمان شده است. نور پردازی همانند سایر وسایل استفاده شده بسیار ساده و شیک دنبال شده است. کف پوش و دیوار پوش های سفید نیاز به نور پردازی در این فضا را به حداقل ممکن رسانده است.

دکوراسیون منزل

فضای مرتبط با آشپزخانه منزل ایوانکا ترامپ
خانه ایوانکا ترامپ و فضای مرتبط با آشپزخانه را اگر بخواهیم از نمای دیگر به نظاره بنشینیم می توانیم یک میز نهار خوری چهار نفره و یک مبل ال بنفش را مشاهده کنید. این سبک از ایده پردازی مشرف به فضای بیرون صورت گرفته است که خود سبب خاص تر شدن طراحی شده است و نمای زیبا تری را در فضا حاکم کرده است. استفاده از یک مبل ال برای بخشی که شبیه به اتاق نشیمن دیزاین شده است و استفاده از میز نهار خوری که برای صرف غذا خانوادگی طراحی شده است ایده ای است که شما به راحتی می توانید در منزل از آن بهره بگیرید. اگر در منزل اندازه کافی فضا در اختیار دارید به سادگی می توانید در کنار میز پذیرایی دوازده نفره خود یک میز پذیرایی کوچک و نقلی برای دور همی های خود مورد استفاده قرار دهید.

کابینت آشپزخانه

 

شبکه های اجتماعی

تماس با فروشگاه

پست الکترونیک : info@dadakhani.ir
آدرس : کرج-محمد شهر-پایین تر از خیابان شهرداری-روبروی بانک توسعه تعاون-فروشگاه دده خانی
تلفن تماس :
35-02636272433
02636217525
همراه : 09121953202