ساخت کابینت MDFReviewed by Shopkhani on Oct 25Rating:

ساخت کابینت  MDF

هزینه طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه چقدر است؟

طراحی کابینت آشپزخانه  تنوع بی‌شماری دارد و بسیار سریع در حال تغییر است و هر چند سال یک بار مدها یا ترندهای تازه‌ای از سوی طراحان به بازار عرضه می‌شود. استفاده از متریال های متفاوت مثل چوب، MDF، های گلاس، سنگ گرانیت یا مرمر، وینیل و شیشه و فلز هر کدام مزایا، معایب و هزینه متفاوتی دارند. کابینت ممبران و  کابینت های گلاس یا انواعی که با روکش چرمی تولید می‌شوند از جدیدترین مدلهای طراحی کابینت آشپزخانه  می‌باشند. بسیاری از طراحی ها به دلیل شرایط و نقشه آشپزخانه انتخاب می‌شوند.

آشپزخانه های امروزی تفاوت زیادی با مطبخ های قدیمی دوران گذشته دارد. این روزها آشپزخانه های کوچک و بزرگ در فضایی مرتبط با هال و پذیرایی جای گرفته اند و در دید مستقیم مهمان ها قرار دارند. دکوراسیون آشپزخانه و طراحی کابینت تکمیل کننده طراحی داخلی در منازل است. طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به عنوان بخش اصلی عناصر طراحی در فضای داخل آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد.

روش محاسبه متراژ کابینت

ساخت کابینت

قیمت اولیه بر اساس یک متر کابینت است و یک متر کابینت به معنی یک متر کابینت زمینی بعلاوه یک متر کابینت هوایی است. در حالت کلی یعنی در زمانی که قرار است کل آشپزخانه کابینت شود، تمام فضا را متر می‌کنند و پس از کسر فضای مورد نیاز قرارگرفتن وسایلی مثل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، فر و اجاق گاز و غیره متراژ کل را بر اساس یک عمق استاندارد و ارتفاع ۷۰ سانتی متری محاسبه می‌کنند. در مورد کابینت های MDF در این روش اندازه گیری قانون دیگری که به قانون ۶۰ / ۴۰ معروف است در قیمت گذاری اثرگذار می‌شود. در این قانون کابینت های زمینی ۶۰ درصد هر طول و کابینت های هوایی ۴۰ درصد هر طول را به خود اختصاص می‌دهند.

ساخت کابینت

اما یک متر کابینت به چه معناست. در این مورد باید توجه کرد که قیمت گذاری فقط به میزان متریال خام اشاره نمی‌کند و در حالت کلی یک متر کابینت شامل موارد زیر است:

یک متر یونیت زمینی و یک متر یونیت هوایی
یک متر صفحه کابینت
درب های یونیت ها
یک متر تاج، زیر چراغ و پاخور کابینت
یراق آلات استاندارد
ابزار آلات مورد نیاز

نمای از دکوراسیون و نمای کابینت آشپزخانه ایونکا ترامپ

کابینت آشپزخانه

 

شبکه های اجتماعی

تماس با فروشگاه

پست الکترونیک : info@dadakhani.ir
آدرس : کرج-محمد شهر-پایین تر از خیابان شهرداری-روبروی بانک توسعه تعاون-فروشگاه دده خانی
تلفن تماس :
35-02636272433
02636217525
همراه : 09121953202