یراق آلات،یراق آلات آشپزخانه
یراق آلاتReviewed by Shopkhani on Sep 17Rating:

یراق آلات

یراق آلات آشپزخانه

یراق آلات آشپزخانه ، وسایل کاربردی تزئینی هستند که کابینت سازان برای زیبایی به کابینت ها نصب می کنند. حتی ساده ترین کابینت ها را هم می توان با استفاده از ریل و دسته  و دستگیره های زیبا و جالب توجه، تزئین کرد و نمای خوبی به آنها بخشید.
 
یراق آلات از دو جهت مصارف زیادی در صنعت کابینت سازی دارند: نخست برای انجام کاربرد تعریف شده آن یعنی  کشیدن کشوها و باز و بسته کردن درب های کابینت ، دوم  جهت افزودن زیبایی به کابینت ها و در نتیجه به آشپزخانه.
 
یک طراح ورزیده باید مطابق با سبک کلی آشپزخانه از کلاسیک گرفته تا مدرن، دستگیره ها، لولاها و ریل ها را انتخاب کند. بنابر این بحث خرید این وسایل بدون توجه به کل مجموعه ای که در آن قرار خواهد گرفت، کار درستی نمی باشد.
یراق آلات بکار رفته در کابینت ها
یراق آلات زیبا همچون طلا و جواهر آلات تزئینی هستند که آدمی برای زیبایی به خود می آویزد. حتی ساده ترین کابینت های معمولی نیز با استفاده از قفل و دستگیره های زیبا و جالب توجه، نمای خوبی پیدا می کنند. یراق آلات در واقع وظیفه ای دوگانه برعهده دارند: نخست انجام وظیفه محوله و دوم افزودن زیبایی به کابینت. توجه داشته باشید که یک دستگیره بسیار زیبا و ظریف که در عمل ممکن است از فرط ظرافت بشکند، به هیچ کار نمی آید چراکه نخواهد توانست وظیفه ی محوله که همانا باز کردن درب قفسه یا کشوهای کابینت است را انجام دهد.
علاوه برنصب یراق آلات مناسب که نقش مؤثری در زیبایی و افزایش نورآشپزخانه دارد، استفاده از آینه نیز در آشپزخانه، به ایجاد نور و فراخی فضا کمک می کند.  موضوعی که اکثرا” آن را نادیده می گیرند. بله جای آینه، در آشپزخانه هم می تواند باشد.
 
نکته آخر، توجه به تفاوت موضوع هماهنگی و بحث یکسان بودن است. در بعضی موارد آنقدر که تضادها در ترکیب، مکمل هم هستند، همسانی ها آن انعکاس لازم را ندارد

 

دسترسی به سایر محصولات : 

Mdf آریا سینا ، MDF هایگلاس ،  MDF پارس ، گاز داتیس ، گاز اخوان ، صفحه کابینت پرشین ، یراق آلات دستگیره ، شیرآلات ، یراق آلات پایه ، سینک لتو ، یراق ، سینک اخوان ، سینک داتیس ، فر اخوان ، هود بیمکث ، هود اخوان ، فر داتیس ، هود کن ، هود داتیس 

شبکه های اجتماعی

تماس با فروشگاه

پست الکترونیک : info@dadakhani.ir
آدرس : کرج-محمد شهر-پایین تر از خیابان شهرداری-روبروی بانک توسعه تعاون-فروشگاه دده خانی
تلفن تماس :
35-02636272433
02636217525
همراه : 09121953202